První novinky

Tak to vypadá, že tyto stránky začínají vstupovat do podvědomí alespoň pár lidí. Už se objevují i první kladné ohlasy (aspoň jeden - zdravím Tomika ;-). Jen tak dál. Chcete-li mě i vy motivovat, abych se konečně dokopal k tomu a dodělal třeba ten přehled deklinací, nebo k tomu, abych sem hodil i chemii, tak mi napište buď e-mail, nebo zprávu (třeba tady). A nezapomeňte - kde můžete, předávejte dál adresu na tyhle stránky. Nenechávejte si ji pro sebe…

Pokud má někdo obzvláštní potíže s přístupem k otázkám z biofyziky, nebo k čemukoliv jinému zde, nemusí zoufat. Stačí dodat nějak označenou disketu (abych věděl, komu jí mám vrátit) a já mu požadované věci nahraji. Také vám mohu nějaké nové diskety prodat - za 20 korun značkové Datalife+, za 10 korun „no name“. Na ně nahraji zdarma co chcete. Stačí se ozvat. A že nevíte komu? Tak se podívejte na moji soukromou stránku, když budete trochu hledat, najdete tam i moje skutečné jméno. A malá nápověda - jsem z kruhu č. 5… ;-)

A ještě něco. Pokud snad náhodou máte něco, co si myslíte, že by mohlo být užitečné i pro ostatní mediky, sem s tím. Buď na disketě, nebo mi to pošlete mailem. Ať už různé otázky, přehledy svalů a podobně. Můžete to dodat v libovolném formátu - o převod do HTML případně i do něčeho jiného (z čeho se dá třeba lépe tisknout) se rád postarám. Samozřejmě s patřičnými credits (uvedení zdroje). Nebuďte sobci a nenechávejte si své poklady pro sebe, podělte se o ně i s ostatními - to není socialismus, dnes se tomu v newspeaku říká teamwork… ;-)