Otázky na chemii ve skutečnosti otázkami na biochemii

Dozvěděl jsem se jednu nemilou věc - otázky k zápočtovému testu s chemie, o kterých jsem si myslel, že jsou ty správné, jsou ve skutečnosti dobré akorát tak do druhého ročníku. A to je pro mně, a pro většinu lidí, kteří tyto otázky ode mně mají, přeci jenom ještě vzdálená budoucnost, ba co víc - dalo by se říci science-fiction… No ale zatím je tu nechám, kdo ví, kdy se budou hodit. Mohl bych se ještě pokusit vyhrabat někde ty správné otázky - ale myslím, že po výkladu, který nám byl k testu poskytnut je to skoro zbytečné. Navíc spousta lidí už se teď nemá šanci dostat k internetu a přitom ve středu hned po Novém roce už onen inkriminovaný test píšeme… Takže - abych to shrnul - možná se tu ty otázky ještě objeví - ale spíše asi ne.

Co by se ale mělo objevit skoro určitě - přehledy svalů. Jakmile se někdy v úterý vrátím z Prahy, začnu na tom dělat. Nejpozději někdy v týdnu mezi Vánocemi a Silvestrem by měly být online. Pokud náhodou někdo na něčem takovém už dělal, ať prosím pošle výsledek své práce mailem - trochu mi tak usnadní práci.

Jinak bych chtěl všem, kteří snad ještě čtou tuto stránku před svátky, popřát příjemné prožití Vánočních svátků a také bezproblémový přechod do roku 2000. A samozřejmě hodně štěstí u zkoušek - protože kdyby zkoušky byly jen o tom, jestli je člověk naučený nebo ne, nebylo by to vůbec žádné dobrodružství… ;-)

MaT