Přehled aminokyselin a verze pro tisk

Po dlouhé době zde zase něco přibylo - takový malý přehled aminokyselin. Původně jsem si ho dělal pro vlastní potřeby, ale pak jsem si řekl, že by ho určitě mohl využít i kdokoliv jiný - a nejen ti, kdo se třeba ještě chystají na zkoušku z chemie… ;-)

Víc toho pro tentokrát asi psát nebudu, protože sám jsem ve víru zkoušek a nemám tudíž mnoho času. Co se týče změny umístění, zatím je vše při starém. Změna by se dala očekávat někdy, až budu zas v Praze. S tím místem na stránky to nebude snad zase tak strašné (ty aminokyseliny zabírají jen asi 16 kilobajtů! ;-). I když - co kdyby dokumenty zde, tedy ty užitečné, byly ještě ve formátu PDF? Z tohoto formátu se totiž docela dobře tiskne - stačí k tomu prohlížeč Adobe Acrobat, který je dnes již skoro na každém počítači - a výsledek vypadá přesně jako na obrazovce - tedy ne jako u HTML. Například různé přehledné tabulky by se daly optimalizovat pro tisk (teď myslím takové detaily, jako aby se Vám stránková tabulka nevytiskla na stránky dvě - jen kvůli poslednímu řádku, který se jaksi nevešel). Také by se zde - i když už spíše pro další generace studentů - mohly umístit otázky k zápočtovému testu z biofyziky v nějaké úspornější formě. Slyšel jsem, že těch pár odvážlivců, kteří se pustili do tisku přímo z Internet Exploreru končilo s asi 50 stránkovým štosem papírů. Jak by se Vám to líbilo na 20 stránkách?

No nic. Pro dnešek je to opravdu vše. Těším se na Vaše připomínky a náměty. Jakékoliv. Mějte se fajn a hodně štěstí do zbývajících zkoušek!