Přidány otázky z histologie

Tak. Je to čím dál tím horší - myslím s časem. Času je z nějakých nevysvětlitelných příčin čím dál tím méně. Nejen na tyto stránky, ale i na další moje projekty. Ale aby někdo neřekl, že se tady vůbec nic neděje, tak jsem tentokrát připravil alespoň otázky ke zkoušce z histologie. To aby prváci viděli, co by asi tak za rok měli mít za sebou…

Původně jsem plánoval, že tento víkend toho stihnu pro tyto stránky udělat víc - a už jsem to plánoval opravdu dlouho. Jenže bohužel - dost podstatnou část víkendu jsem pracoval na jedné elektronické publikaci. A ještě na ní budu muset trochu dělat během příštího víkendu. A také je tu další dost akutní věc - povodně. Shodou okolností byl docela pěkně zatopen i Turnov, což je město, kde jsem se mimo jiné narodil. Povedlo se mi pořídit spoustu fotek a ještě mám v plánu o všech těch událostech něco napsat. Něco by se mělo objevit na mojí homepage, něco možná i na serveru www.novinky.cz. No snad to všechno stihnu - ale jak vidíte, na Medical Underground nějak nezbývá čas… Bohužel. Ale i tak prosím zachovejte těmto stránkám přízeň, určitě toho v budoucnu nebudete litovat.

A ještě něco - i když jsem to tu opakoval už mnohokrát - pokud náhodou máte něco, co si myslíte, že by mohlo zajímat i další mediky, ozvěte se a nebo daný materiál rovnou pošlete na můj e-mail. Nemůžu prostě dělat všechno sám, takže každou pomoc uvítám…

Navíc jsou tady i docela zajímavé návrhy, co by se na těchto stránkách mohlo objevit - například inzeráty na skripta a učebnice, seznam e-mailových adres pro osoby, které budou chtít do takového seznamu přispět, etc..

Takže to je pro teď opravdu vše a já jdu psát něco o těch povodních… Mějte se fajn a nenechte si zkazit náladu některými "zvláštnějšími" kantory… ;-)