S blížícími se zkouškami více aktualizací?

Chtěl bych se tímto všem příznivcům těchto stránek (pokud ještě nějací zbyli) omluvit za poslední dobou stále nepravidelnější aktualizace. Důvod je prostý - nedostatek času. A to nejen pro tyto stránky, ale i pro spoustu dalších aktivit. Teď, s blížícím se zkouškovým obdobím by se mohlo zdát, že to bude ještě horší. Ale možná to není tak úplně pravda… ;-)

Jak se totiž zkoušky blíží, musím se na ně začít připravovat i já. A někdy si taky něco připravuju na počítači. A když už nějaká ta užitečná data v počítači mám, proč je nedat na internet? Takže doufám, že v následujících týdnech se tu pár pro někoho možná užitečných věcí objeví. Pro někoho to už možná bude příliš pozdě - ale někomu to třeba pomůže. A kdyby už nikomu jinému - tak třeba budoucím prvákům, protože všechno, co na těchto stránkách naleznete zde nejspíš zůstane i do budoucna (předpokládaný časový horizont je asi konec světa ;-).

Tentokrát by tu snad mělo být něco navíc k latině (po dlouhé době jsem byl okolnostmi donucen udělat si trochu pořádek v deklinacích). Také jsem přidal pár odkazů, které byste mohli využít při hledání medicínských informací (tohle by obzvlášť mohli ocenit současní prváci z 2. LF, kteří musejí dělat seminární práci na informatiku - tak jako já).

To je tedy pro dnešek asi vše a snad se zase brzy tahle stránka trochu rozhýbe…

MaT