Novinky - 25. srpna 2001

Díky časovému presu před začátkem prázdnin jsem se už moc nedostal k tomu, abych sem něco napsal. A pak o prázdninách už zase nebylo moc o čem psát... :-) I když pravdou také zůstává, že ne každý si prázdniny od července skutečně užívá. I mně ještě v září čekají nějaké resty... Ostatním, kterým také něco chybí, bych tímto rád popřál hodně štěstí. Těm ostatním přeju příjemné prožití zbytku prázdnin. Zvlášť apeluji na budoucí třeťáky - užívejte, dokud to jde, patola je prý hnusná... :o)

Teď ale něco, co by Vás všechny z 2. LF mohlo zajímat - alespoň podle dotazů, které se mi tu poslední dobou pomnožily. Abych Vám to trochu ulehčil, překonal jsem se a i přes svoji lehce nakřáplou ruku (ach ta cyklistika... :-) sem doplňuji informace o zápisech a začátku akademického roku. Takže, zápisy jsou od pondělí 24. do čtvrtka 27. září. "Deadline" co se týče všech studijních povinností je 24. září, do té doby musí být všechny údaje o vašich zkouškách a zápočtech na studijním. To už ale obstarávají vedoucí jednotlivých ústavů. Výuka má pak začínat od 1. října.

Jo jinak kdyby to někoho zajímalo, tak na fakutlním webu už se nachází i Karolínka na akademický rok 2001/2002. Ale musí se trochu hledat. Tady máte přímý odkaz. Informace o zápisech a začátku akademického roku v ní najdete také, ale můžete je zjistit i tak, že se stavíte v Motole, měly by tam viset cedule (třeba prváci na nástěnce něco mají, druháci už ne).

No a to je pro dnešek asi vše. Ještě by v sekci Jokes mělo být pár nových vtipů s tématem zdravotnictví, nemoci, etc.