Novinky - 26. září 2001

Trochu jsem se šťoural po webu naší fakulty a k velkému překvapení našel na následující adrese alespoň pár formulářů, které můžete použít před návštěvou studijního oddělení. Už jsem sám párkrát přemýšlel něco takového tady na stránkách udělat, ale proč objevovat kolo, že. :-)

http://www.lf2.cuni.cz/Dekanat/predpisy/studijni.htm

Kromě potvrzení o studiu tam naleznete třeba formulář na zapsání přednášek a seminářů. Škoda, že jsem to nevěděl dřív. No tak snad příští rok. :-)

Další informace, pro někoho snad užitečná - úřední hodiny paní Smíškové na centrální správě kolejí - konkrétně oddělení ubytování studentů. Nemůžu si odpustit poznámku - proč jsou ty hodiny takhle divně? Ve zbytku času se jako nepracuje? Nebo se akorát nechtějí s námi studenty otravovat pořád? Stejně bych ale uvítal nějaké racionálnější úřední hodiny, tohle se absolutně nedá zapamatovat, právě proto snad uvítáte, že tady ty časy zveřejním:

DenÚřední hodiny
Pondělí13-15
Úterý9-11
Středa8-11
Čtvrtek13-15.30
Pátek9-11

Pokusím se sem hodit ještě ordinační hodiny naší fakultní lékařky, paní dr. Berkovičové, neboť ty se občas taky hodí. A také tu prý někdo hledal otvírací dobu na studijním. Zjistím, napíšu. :-) Ale tam to snad takový problém není, když tam půjdete nějaký všední den dopoledne, tak většinou nic nezkazíte. Když tak o tom uvažuju, zavedu tady sekci "úřední hodiny/otvírací doby" a dalo by se sem přihodit ještě třeba doba výpujčního protokolu v knihovně (třeba i s hodinami, kdy jim nefungují počítače - i když možná by to bylo lepší obráceně, bylo by méně psaní :-). Perličkou na dortu budou otevírací hodiny počítačové učebny na TPÚ. :-)))