Novinky - 3. října 2001

Množí se dotazy na počítačové učebny. Takže - ta, co byla původně na ústavu lékařské informatiky, tzn. v dětské části FNM, ve druhém patře, byla (údajně s celým ústavem) přesunuta někam nahoru, směrem k dětské psychiatrii (jestli víte, kde to je), snad prý do pavilonu U. Ale - tato učebna prý minimálně nadcházející dva týdny nebude otevřena.

Další učebna, na TPÚ, zatím oficiálně otevřena není, nejsou stanoveny otevírací hodiny, nic. Takže - můžete to zkusit a třeba budete mít štěstí, že tam zrovna někdo (třeba já, po večerech tam bývám celkem často :-), bude. V případě velkého zájmu by se dalo i nějak domluvit. Oficiální otevření je možno očekávat snad příští týden, jakmile se trošku zdkonsolidují všichni demonstrátoři a rozdělíme si, kdy kdo v učebně bude.

Rád bych také informoval o jedné zajímavé výstavě, kterou můžete navštívit. Jmenuje se myslím Embryo člověka a jde o výstavu fotografií pana prof. Jiráska, kterého, pokud už máte histologii & embryologii za sebou, znáte. Výstava měla bý t už od 3. října, ale když jsem se tam byl dneska podívat, téměř jsem se tam srazil s panem profesorem a dozvěděl se, že výstava se ještě instaluje (vypadalo to tam nějak "nehotově") a že prý mám přijít až tak zítra. Jo a abych nezapmněl, kde výstavu najdete - jde o Novou síň, ve Voršilské ulici (dům vedle koleje a menzy Arnošta z Pardubic, kde mimo jiné sídlí i centrální správa kolejí a menz). Dá se tam dostat např. z Národní třídy.