Novinky - 28. října 2001 (II)

Nemám teď po ruce přesné statistiky, ale zdá se, že dneska tyhle stránky lámou rekordy. :-) Minimálně dvě desítky unikátních IP adres, přesný počet přístupů se nezaznamenává. Buď se tu teď všichni třeťáci snaží najednou shánět zkouškové otázky (které jsem ale umístil až dnes), nebo se během minulého týdne informace o těchto stránkách donesla k prvákům a Ti to teď celý víkend musí všichni vyzkoušet. :-)

Ať tak či onak, díky za pozornost. :-) I nadále se budu snažit, aby stránky byly co nejužitečnější. A jako taková odměna za takovou přízeň i já udělám něco neobvyklého. Dva updaty za jeden den. :-)

Pár novinek pro obyvatele Kajetánky. Na K2 by se už konečně měl pomalu zavádět internet. Půjde jen o některé pokoje. Detaily se můžete dozvědět například na schůzkách, které organizuje Radek Matlach ve společenské místnosti K1. Jedna byla minulý čtvrtek, další bude tohle úterý a čtvrtek večer. Hlavně jsou určeny pro nové a budoucí uživatele internetu na Kajetánce. Stávající uživatelé se toho asi mnoho nového nedozvědí, snad akorát některé nové informace o připravovaném rozšíření sítě i na K2. Bližší informace o schůzkách naleznete na letáčcích, které jsou vylepeny všude možně po kolejích.

No a to už je pro dnešek snad opravdu vše, blíží se půlnoc a tak další případný update už bude stejně s datem 29. října. :o)