Novinky - 2. února 2002

Hmm, nějak moc dvojek, 2. 2. 2002... Kam ty lidi na ty data chodí, že? :-) No ale vážně. Konečně vám můžu nabídnout nové rozvrhy. Na studijním mi ta nová slečna slíbila, že do konce ledna budou a... jsou. Zaslechl jsem i něco o tom, že by se objevily i na internetu... Tedy jako ne tady, ale přímo na serveru fakulty. Že by tyto stránky byly tak inspirativní? :-) No, zatím jsem nic neobjevil, ale uvidíme. Každopádně je máte aspoň zde.

Teď zrovna bych se měl intenzivně připravovati na mikrobiologii. No aspoň nějaký plod mého snažení můžete omrknout v nové sekci Mikrobiologie. Jde o takový mini přehled krátké pestré řady. Kdo si to nestihl zapamatovat na praktikách, může teď. I s barvičkami. :-) Snad jsem je aspoň trochu přibližně trefil... Pokud někdo bude mít nějaké připomínky, něco na doplnění, ať se ozve. Jo pokud by se našel nějaký zájemce - mám tu ve Wordu vypracovanou většinu otázek o antibioticích. Nedělal jsem to já, v tom Wordu je to takové všelijaké, někdy bych to rád trošku předělal a hodil sem na stránky, ale pokud to někdo potřebuje akutně, pošlete mi zprávu (sekce Kontakt) a pošlu Vám to obratem tak jak to zatím mám.

Pro druháky mám také něco zajímavého. Nějaké vypracované otázky z embryologie - opět ve formátu MS Word. Tedy zatím RTF. Ty bych sem také rád co nejrychleji hodil, ale uvidím, jak čas dovolí (přeci jenom bych se teď měl asi věnovat spíš té mikrobiologii, než zpětně embryologii :-). Ale opět platí to co víš, kdo to chce hned, napiště mi mail a obratem vám to pošlu.

A ještě asi jednu informaci pro prváky. Školu začínáte 18. února, ale ne podle normálního rozvrhu, který naleznete tady na stránkách. Máte totiž něco, čemu se oficiálně říká "Úvod do praktického lékařství". Na fakultě visí (pokud už to náhodou nevíte) podrobné rospisy, co ten první týden děláte... Je to dost podrobné, celé se mi to opisovat nechtělo, tak ve stručnosti asi tolik - v pondělí v 8.00 buďte ve velké posluchárně, tam se dozvíte víc. Já jen abyste třeba někdo od deseti nestepovali u posluchárny u hopsálků ve Vokovicích. :-)