Novinky - 4. června 2002

Dies irae

No jo, tak už je to tady, oficiálně nám začalo zkouškové období. :-) Doufám, že jste se na něj všichni těšili tak jako já a že tudíž máte nesmírnou radost (jako já :-), že už je to konečně tady. :o)

Co je na stránkách nového? Když jsme před asi dvěma týdny psali testy z patologie, pár lidí od nás z kruhu udělalo tu věc, že jakmile jsme dopsali, vzali papír a začali dávat dohromady otázky, na které si vzpomněli. A jednu variantu dohromady dali. Tu naleznete nyní v sekci testy. Kdybyste si někdo vzpomněl třeba na nějaké další otázky, neváhejte se ozvat.

Pro třeťáky, co se učí patologii, mám taky jeden tip. V sekci odkazy naleznete mimo jiné stránky Medik|. Na nich přibyla velmi pěkně a stručně zpracovaná patologie (hledejte něco jako "balíček patologie", soubor "kat.rar").

A další novinka se týká těch, kdo sháněli Anatomii 2 od prof. Čiháka. Právě mi dorazila informace, že už snad konečně dorazila z tiskárny. Takže počítám, že asi ve středu udělám další výpravu do Grady, v tomhle akademickém roce to bude asi poslední - takže i pro ostatní, kteří by chtěli něco z Grady - tohle je možná do října poslední šance. Kromě kontaktních informací, které naleznete i zde, můžete pro objednávky využít i mé číslo na mobil - 0603 781 475 (update: 776 714 284). To kdybyste mně nemohli zastihnout na koleji (jako že se tam teď moc často nevyskytuji).

A to je pro dnešek z toho důležitého asi vše. Všem přeji hodně štěstí u zkoušek a těm co to zvládnou, tak hezké prázdniny. Tohle určitě není to poslední, co si tady ode mne čtete, ale kdyby jo, tak jsem asi skončil na patologii. :-)