Novinky - 3. listopadu 2003

Hned na úvod bych všem rád popřál hodně úspěchů do nového akademického roku a zvláště našim novým kolegům v prvních ročnících popřál hodně štěstí při studiu medicíny, jež si letos zvolili. I když uznávám, že je to trošku se zpožděním. :-)

Mohlo to vypadat, že na stránkách se strašně dlouhou dobu vůbec nepracovalo. Není to tak úplně pravda, některé drobnosti tu přibyly, i když poslední aktualita byla z dob ještě před prázdninami. Studenty pátého ročníku by mohla potěšit sekce Onkologie, kam jsem umístil všechny přednášky z tohoto bloku, které se mi povedlo sehnat.

Do budoucna pořád plánuji úplně nový design stránek i s úplným přepsáním kódu - to vše snad přinese trochu větší přehlednost a některé nové služby - i když některé nejspíš až postupně (někteří studenti už mi dříve navrhovali třeba něco jako bazar učebnic a skript - snad se na to taky dostanu). Nechci nic slibovat, ale SNAD se to do Vánoc podaří, pokud by na to pořád nebyl čas, tak snad aspoň to volno v zimě by mohlo pomoci. :-)

Počítám do budoucna i s něčím na způsob internetového obchodu s učebnicemi. Knížky sice prodávám už teď, ale rád bych, abyste zde nalezli o knihách více informací a mohli si nějak interaktivně objednat (kliknout na knížku). Na tomto místě ještě uvedu, že nabídka knih se slevou se rozrostla o tituly dalšího nakladatelství - Triton. Ke Gradě a Galénu tak přibylo už třetí nakladatelství. A na dalších se pracuje. Snad se mi povede nějak dohodnout ještě Nakladatelství H&H a Maxdorf. Držte mi palce. :-)

No a to je prozatím všechno. :-)