Novinky - 17. září 2004

Od příštího týdne je možné se ubytovávat, zde je rozpis termínů pro jednotlivé koleje a ročníky. Osobně si myslím, že je to všechno nějak moc brzo, když škola má začínat až 4. října, ale prý by se všechno během toho dalšího a jediného týdne nestihlo kvůli státnímu svátku, který je v úterý...

S kolejemi souvisí další novinka - jestli vám stejně jako mně přišlo praštěné, že při ubytování máte předkládat z banky potvrzení o povoleném inkasu, tak teď už to prý potřeba není. Za toto můžeme být vděčni Michalovi Černému, který asi také používá přímé bankovnictví a tak otravoval na těch správných místech a tato podmínka byla zrušena. Ale pokud můžete, tak si třeba i z internetového bankovnictví radši něco vytisknete, přeci jenom kus papíru je někdy lepší argument, než jen slova, i když na něm nebude žádné razítko... :-)

Dále jsem byl požádán, abych upozornil na zápit do 2. ročníku, který se má konat ve středu 6. října u Vojáka. Předpokládaný začátek mezi 18.-19. hodinou. Propadlíkům vstup povolen. :-)