Novinky - 4. července 2006

Když jsme v pondělí večer stáli na Dvořákově nábřeží u Štefánikova mostu, vzpomněl jsem si při pohledu na zde zakotvená plavidla, že 2. lékařská fakulta si občas posteskne nad tím, že nemá vlastní budovu. A napadlo mě: co takhle hausbót? :-)

Ale teď vážně. Předpromoční "river party" na parníku Czechia se myslím docela vydařila a nejen já jsem byl potěšen večerní projížďkou po Vltavě, setkáním se spoustou známých z fakulty i možností si dole v podbalubí "skočit" na nějakou tu hudbu (i když vyšší jedinci to s tím skákáním neměli zase tak jednoduché).

Rád bych na tomto místě poděkoval především Šárce Cihelkové ze studentského spolku 2. lékařské fakulty Laterna medica, bez níž by se tato akce neuskutečnila. Doufám, že se povede něco podobného uspořádat i v dalších letech.

Doufám také, že promoce nových absolventů 2. LF, která dnes proběhla v Karolinu, proběhla taktéž úspěšně a bez větších zádrhelů. I když ten včerejší parník dal asi někomu taky docela zabrat a někteří možná viděli dokonce dvojitě (aspoň pana děkana :-).