Vědecká konference 2. lékařské fakulty

Říkal jsem si, jestli i na těchto stránkách zvát na Vědeckou konferenci 2. lékařské fakulty by asi bylo nošením sov do Atén, neboť propagace této akce byla v posledních týdnech v Motole opravdu nepřehlédnutelná. :-)

Nemohl jsem se sice zúčastnit všech přednášek, ale to, co jsem měl možnost shlédnout musím povětšinou hodnotit velmi kladně a na úrovni. Často šlo o zajímavá témata a nejen o "suchou vědu". Hlavní částí konference byly přednášky našich postgraduálních studentů, doplněné i několika vyzvanými přednáškami na nejrůznější témata (chřipkové viry, možnosti uplatnění absolventů lékařských fakult).

Letos poprvé byla konference obohacena i o sportovní program - z kterého si vám dovolím přinést zatím alespoň dva obrázky. Běh kolem motolského areálu byl rozdělen na dvě části, na muže a ženy. Zúčastnil se ho dokonce i náš pan děkan. Za ženy zvítězila Radka Brožková a za muže Jakub Ošmera. Pár obrázků ještě časem možná doplním, ale raději po autorizaci těch, kteří na nich jsou zachyceni.

Úplný konec to však vlastně nebyl, spousta přítomných se pak přesunovala na afterparty do Vojáka, o tom už ale bude muset poreferovat někdo jiný (můžete třeba v komentářích pod tímto příspěvkem :-).