Změna ve funkcionalitě inzerátů

Upravil jsem způsob fungování inzerátů. Pokud se před zadáním inzerátu přihlásíte, můžete pak inzerát kdykoliv upravovat a případně i celý vymazat. Položka "stav inzerátu" byla úplně zrušena. Původně jsem chtěl všechny inzeráty, i poté, co už nejsou aktuální, nechávat v databázi. Jen s tou změnou, že by byl změněn stav inzerátu na "neplatný".

Viděl jsem výhody například v možnosti se v budoucnu podívat, za kolik se která učebnice prodávala pár let zpátky. Ale jsou tu i nevýhody. Aby tato "elektronická inzertní vývěska" co nejvěrněji kopírovala možnosti klasické nástěnky, je potřeba mít možnost svůj inzerát i beze stopy odstranit.

Nevýhodou současného řešení jsou komentáře - momentálně je možné ke každému inzerátu psát komentáře. V momentě, kdy je inzerát smazán, zmizí nenávratně i k němu přidané komentáře. Proto do nich nepište nic důležitého (resp. co by někdy mohlo být nekomu užitečné) a co se netýká přímo konkrétního inzerátu (například dotazy na cenu, otázky typu "máš to ještě?", etc.). Je také možné zakázat přidávání komentářů k inzerátům.

Pokud máte k fungování inzerátů nějaké připomínky či návrhy, třeba si myslíte, že původně navržené řešení by bylo lepší, neváhejte a podělte se o svoje postřehy v diskusi.