Anketa o nejhezčí web české lékařské fakulty

Minulý týden jsem na tyto stránky přidal novou anketní otázku: Která česká lékařská fakulta má nejhezčí webové stránky? Už tehdy jsem přemýšlel, že bych k té anketě něco napsal, ale nějak nebyl čas a dostávám se k tomu až teď. Totiž - byl bych velmi nerad, abyste to pojali jako klasický souboj fakult - tzn. abyste vybrali fakultu, ke které cítíte největší sympatie. Na ty teď zapomeňte - soustřeďte se opravdu na to, o čem anketa je - totiž na webové stránky jednotlivých fakult.

Já osobně mám sice třeba rád 2. lékařskou fakultu (koneckonců jsem její absolvent a vždycky jsem jí všude jen chválil :-). Ale její web za úplně ideální nepovažuji. Občas mi docela trvá, než na něm něco najdu. Také bych docela uvítal dnes už klasické "magazínové" členění, kdy na hlavní stránce vám přibývají články a ty jsou postupně odsouvány dolů novějšími články - a pod tím vším pak odkaz "starší". No a nakonec také nemám moc rád hnědou barvu, případně její odstíny, i když uznávám, to je dost subjektivní hledisko.

Zkuste se tedy například v diskusi trochu více rozepsat, co se vám na kterých stránkách opravdu nelíbí, či co se vám naopak líbí.

A snažte se být opravdu objektivní - a abych tu objektivitu podpořil, zde máte odkazy na stránky jednotlivých fakult. Opravdu se na ně podívejte a nehlasujte jen podle toho, na kterou fakultu chodíte, nebo která se vám nejvíc líbí z jiných důvodů...

Komentáře

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Re: Anketa o nejhezčí web české lékařské fakulty

No stránky 2.LF se už o něco vylepšily, dřív to bývalo hodně nepřehledný :-)