Spolujízda pro studenty

Dne 1. září byla spuštěna nová služba Waybook usnadňující studentům dohledání dopravy autem. Cílem služby je nahradit hledání odvozu a spolujezdců na nástěnkách, inzercích a chatech. Nabízí možnost vypsat jízdu a najít spolujezdce do svého vozu nebo se k některému ze spolužáků na jízdu přihlásit. Cestující mají možnost hodnotit jednotlivé jízdy. Při hledání jízdy máte tedy přehled o tom, ke komu si sednete do auta.
Další výhodou je možnost vyhledávání konkrétní trasy. Zadáte města, mezi kterými chcete cestovat a systém Vám vypíše všechny jízdy, které splňují Vaše požadavky.

Pro využívání služeb se stačí pouze zdarma zaregistrovat.

Takže
Máte dost veřejné dopravy? Nesnášíte zpoždění a mačkání v uličkách? Nemůžete si dovolit rozhazovat za veřejnou dopravu? Nemáte čas ztrácet čas?
Jednoduše se ZDARMA zaregistrujte a vyberte si řidiče, s kterým pojedete.

Nebo
Jezdíte autem a nemáte spolujezdce? Nebaví vás v autě poslouchat jenom rádio? Chcete pomoci spolužákům, kteří se nemají jak dostat domu? Nebo si chcete jízdou přivydělat?

Neváhejte a registrujte se na Waybook jako řidič a nabídněte svezení. Odměnou Vám bude zaplacení benzínu od spolujezdců, zábava při cestě a třeba navázání nových přátelství.

Jan Svoboda

Komentáře

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Autostop.cz

Dobrý den,

zadarmo a tedy taky vhodný pro studenty je taky www.autostop.cz (založeno 1.9.1998) nebo s ním propojený www.autostop.sk (založeno v r.2002)

Stovky nabídek nebo poptávek na svezení taky do zahraničí zaručuje propojení s desítkami portálů jako např. www.krajane.cz, www.germany.cz nebo www.socrates.cz

A samozřejmě, všechno je zadarmo