Ples 2. lékařské fakulty UK

Během posledních několika let se nám naštěstí po delší přestávce jako staronová "tradice" začíná v našich kalendářích každoročně usazovat ples konaný pod záštitou 2. lékařskou fakultou UK. I letos se můžete těšit, jak si zaplesáte pod taktovkou zkušených organizátorů ze studentského spolku Motolák. Ples se tentokrát koná v sobotu 27. února 2010 v Národním domě na Vinohradech (mapa). Akce bude oficiálně zahájena v 19.30, dovnitř se ale dostanete už po 19.00. Na org

Lístky jsou již v prodeji - buď na pokladně děkanátu 2. LF, nebo v pokladně Národního domu na Vinohradech, kde se ples bude konat. V předchozích týdnech z technických důvodů pokladna 2. LF byla v provozu pouze v úterý a čtvrtek vždy od 10 do 12 hodin, sám jsem posledních pár dnů z důvodů nemoci nebyl v Motole, pokud byste někdo věděl aktuální stav, připište to jako komentář k tomuto článku. Pokud nějaké lístky zbudou, bude opět možné zakoupit je na místě, ale v tomto případě bude cena vyšší (300 Kč), než v předprodeji (280 Kč - Majakovského sál, 250 Kč - Raisův sál či "na stojáka").

A na závěr musím pochválit ještě jednu věc. Někteří si asi ještě vzpomenou, jak jsem tu minulý rok kritizoval kouření v prostorách Národního domu. Letos už se naštěstí nemusíte bát, že by vám vaše skvostné róby a obleky načichly od cigaretového kouře, nebo dokonce že by vám je nějaký kuřák v tlačenici v předsálí dokonce propálil. Kouření je po dobu konání plesu v celé budově zakázáno.

Obrázky: 
Ples 2. lékařské fakulty UK