Názvosloví genetické národa českého v Čechách a na Moravě

Blíží se závěr roku a právě na Silvestra nás naše televize často zásobí různými humornými pořady. Pobavit bych se vás rád pokusil i na těchto stránkách. Je to něco, co jste zde ještě neviděli - video! Jde o záznam jedné přednášky ze 14. celostátní konference DNA diagnostiky, která se konala 25. a 26. listopadu 2010 v Brně. Řeknete si nejspíš, že pro mediky je něco takového už přeci jen vyšší dívčí, ale uvidíte, shlédnutím této přednášky se mohou pobavit skoro všichni, kteří se kdy třeba jen otřeli o medicínu, genetiku či biologii...

Názorně se tak můžete také přesvědčit, že genetika není jen suchou vědou a že i vědci si dokáží ze své práce dělat legraci. Zbytek konference byl ale jinak naprosto seriózní. :-)

Nezbývá tedy než popřát, aby se vám video líbilo a aby jste se při jeho sledování dobře bavili. A zároveň by asi také nebylo od věci popřát vám klidné prožití vánočních svátků a rovněž i všechno nejlepší do nového roku - aby se vám dařilo vše, na co šáhnete a aby se vyplnila vaše novoroční předsevzetí... (A tentokrát se na tu zkoušku začnu opravdu učit už ve větším předstihu...)