Modelové otázky, porovnání

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jak moc velký rozdíl je mezi modelovými otázkami na LF v Plzni a 3. LF? Respektive na 2. LF, protože 3. své modelové otázky nemá? Zkrátka, zda má cenu si kupovat sadu těch tří knížek pro každou fakultu zvlášť..
Díky za odpověd :)

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Tak nějaké rozdíly tam jistě

Tak nějaké rozdíly tam jistě budou... :-) Pokud se chystáte na přijímačky na všech zmíněných fakultách, tak pokud ony fakulty nějaké modelové otázky vydaly, pořiďte si je klidně všechny, čím více budete na přijímačky trénovat, tím lépe. Času je na to zatím myslím ještě dost. :o)

Ahoj, chtěla jsem se zeptat,

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jak často se jednotlivé díly modelových otázek obměňují a jestli má každá fakulta rozdílné vydání... Díky

Dřív měla každá fakulta

Dřív měla každá fakulta vlastní přijímací testy. A nemyslím si, že by se to nějak zásadně měnilo. A tím pádem se lišily i ty modelové otázky. A jelikož vymyslet takové množství otázek je docela náročné, tak těžko někdo každé 2 roky vymyslí další. Těch otázek bylo třeba 2000 - z toho vybrat každý rok nějaké do vlastních testů není problém, ale vymyslet ty otázky celé znova... Reedice se asi dělá, když se předchozí várka vyprodá - a tak možná se opravují chyby, na které se třeba přijde, než že by se to nějak zásadně celé překopávalo.

Zdravím :) ...chcela som sa

Zdravím :) ...chcela som sa opýtať, či už sú vydané modulové otázky na LK Masarykovej Univerzity. Pokiaľ áno, kde si ich môžem zakúpiť? Na nete som sa ich už snažila nájsť, ale stále som narazila len na testy na LF UK...vopred ďakujem :)