Otázky Bi, Ch, F v přijímačkách 2.lf

Chci se zeptat - bylo už nějak schváleno to zařazování určité části otázek, které nejsou uvedeny v modelových otázkách? Nemůžu to nikde na stránkách fakulty najít, vím jen, že se o tom v jednu chvíli mluvilo. (Zejména v souvislosti s nástupem nového děkana do funkce)

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Re: Otázky Bi, Ch, F v přijímačkách 2.lf

Mne by take dost zajimalo, jestli opravdu u zkousek bude vetsina otazek z otazek modelovych. Premyslim totiz, jestli si dat jako maturitni predmet fyziku, biologii nebo matematiku - nejradsi bych matematiku (nemusim se na ni temer ucit)

Re: Otázky Bi, Ch, F v přijímačkách 2.lf

O tom, že by se od modelových otázek ustupovalo, se sice mluvilo, ale zatím se myslím nic neměnilo. Uvidíme, jak to bude pro přijímačky příští rok, ale to se bude asi řešit nejdřív někdy na podzim.

Každopádně fyzika v těch přijímačkách bude tak jako tak. Osobně bych spíše volil k maturitě předměty, které pak budu potřebovat i pro přijímačky, aby mě to aspoň trochu donutilo se dané předměty učit. :-)

Na gymnáziích se obvykle volí dva předměty. Přijímačky jsou ze tří předmětů. Asi nejčastěji lidé, co jdou na medicínu maturují (samozřejmě kromě češtiny a dalšího jazyka) z chemie a biologie. Ale kdyby třeba místo biologie dali přednost raději té fyzice, určitě by na tom netratili...

Re: Otázky Bi, Ch, F v přijímačkách 2.lf

This comment has been moved here.