Přijímačky na 1. LF 2008

Ahoj. Dělala jsem letos přijímačky na 1.LF a dopadla jsem docela bledě (897. místo). Limit pro přijetí je 140 bodů, já mám 108. S přijetím jsem tím pádem nepočítala, ale pak jsem se hrabala ve výsledcích přijímaček z minulých let a docela mě zarazilo, že konečný počet přijatých po autoremeduře a doplňujícím řízení bylo přijato 960 lidí. Mám teda ještě šanci na přijetí? Ale asi na to nemá žádnej vliv, jestli pošlu odvolání nebo ne, ne? Kontaktujou mě kdyžtak sami? Dík za rady :)

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Re: Přijímačky 08

Odvolání radši pošli, tím nic nezkazíš. Projevuješ tím vlastně zájem o studium na dané fakultě. Další lidi pak sice kontaktují, ale co když kontaktují jen ty, co se odvolali? :-)

Je rok 2010 a já mám naprosto

Je rok 2010 a já mám naprosto stejný problém :-)...Tak mě zajímá, jak to nakonec dopadlo - kontaktuje škola sama nebo je třeba podat odvolání :-)?

taky by me to docela

taky by me to docela zajimalo. skoncil jsem 90. pod carou a doufam, ze by se snad dalo odvolat. urcite se tech 90 lidi prede mnou nezapise...
ale nevim jak se odvolat. kamarad mi rikal, ze se musim odvolat kvuli nejakemu duvodu (treba si vzit ty testy a v nich najit nejakou chybu...), odvolaval se nekdo na 1.LF? diky;)

Já myslím, že to šlo i bez

Já myslím, že to šlo i bez podobného důvodu... Prostě takové nějaké vyjádření zájmu - pro případ, že se někteří lidé nezapíšou (třeba jich bude i těch 90, kdo ví - třeba se dostanou i jinam a budou si myslet, že je to tam lepší), tak aby fakulta věděla, že vy o to fakt stojíte...

Já myslím

Já myslím, že celkový počet uchazečů, teda těch 960, je součet pak i těch, kteří byli přijati na průměr....