Rok 2005 - část 2

Původní diskuse ze stránek Medical Underground. Už pouze pro čtení, k dalšímu diskutování využijte nové diskusní fórum. :-)

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Za dobrý skutek odměna.Studentce VŠ(fyzicky zdravé,duševně vyrovnané-sportovní evropský typ příjemného vzhledu,lépe světlovlasé)která by darovala vajíčko pro potřeby IVF oplodnění nabízím odměnu.Za všechny nabídky velmi děkuji

Ahoj, ráda bych se seznámila s nějakým sympatickým nejlépe tmavovlasým a vysokým medikem, kdo by měl zájem, tak mi napište na mail prosím...nebudš litovat:-)

Vysocí tmavovlasí medici došli, teď jsou všude jen stopadesáticentimetroví bloňdáci, smůla. :o) Ne, dělám si srandu, ale je fakt, že na fakultách je teď spíš převaha sympatických mediček. :-)

fakt?fakt?fakt?fakt?:D

jo:)jo:)jo:)

Ahoj ucházím se o studium na 2lf a byla jsem odkázána na tuto stránku obsahující témta, která se vyskytují u přijímajícího pohovoru. Jsem asi slepá, ale nemůžu tu najít žádný odkaz. Pomůžete mi pls ho najít? Díky

Lidi se asi ještě nějak nanaučili používat wiki... :-)

Ahoj, moc děkuju za tyhle stránky, jsou vážně bezva!

Neznáte někdo prosím nějaké stránky, kde by byla anatomie člověka?

Hoj Kiki.Podívej na stránky anatomického ústavu LF v Hradci.

Taky muzes zkusit tohle: http://www.bartleby.com/107/

Kujíííííí

Ahoj! chodím teprve do druháku na gymplu, ale už vim že bych chtěla studovat medicínu..no a tak by mě zajímalo jestli se na medicínu dostal někdo stejně "blbej" jak já :) jestli to mám vůbec zkoušet..do prváku jsem měla vyznamenání..pak ale na pololetí 3 z matiky a na konci roku 3 z fyziky..Děkuji za odpověď :)

na nasi fakultu 2.lf se zatim ke znamkam neprihlizi (sama jsem mela 4 ze zemepisu), ale na 1. a 3.lf to uz zavedli a dokonce brali nektery bez prijimacek, jak je to v Plzni ci Hradci, to zas treba poradi nekdy jiny:)

ale tu fyziku bys mela chapat, k prijimackam je potreba