Rok 2006 - květen

Původní diskuse ze stránek Medical Underground. Už pouze pro čtení, k dalšímu diskutování využijte nové diskusní fórum. :-)

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Za nás byla v tom testu všeobecných předpokladů správně vždy jen jedna odpověď. On ten test byl dělán tak, že dvě odpovědi by se tam ani moc dát nedaly (např. u těch krychlí ze zataveným drátem, které jsme měli řadit k sobě). Je to ale už šest let, takže se to mohlo změnit, ale asi spíš ne.

Tak za tri tejdny uz budou prijimacky..Uz aby to bylo.Tohle cekani je hrozny:((

Nemá někdo náhodou vypracované otázky z Etiky pro 4. ročík 1.LFK? Díky moc

to vila amalka: Ses si jista tim poctem prihlasenych uchazecu na program vseobecne lekarstvi? Neni jich nahodou vic?

No, nedes, vzdyt chteji brat 150 lidi, coz pri tom poctu 1261 uchazecu cini necelych 12%!!! Nebo se ti to zda moc:)? Ach jo, to se asi budu muset doopravdy zacit ucit. Uprimne receno, tu zelenou, modrou a zlutou knizku nemuzu uz ani videt;)

to katka..No vzhledem k tomu,ze jestli je to pravda,tak ke zkouskam prijde tak 1000 lidi a budou brat 1.-210.-pocitaji,ze nekteri k zapisu nepujdou.Takze se to doufam dostane nekam k 20-25procentum sance:-)) Ja se nejvic bojim pohovoru a toho testu studijnich predpokladu:-((

Tak pohovoru a testu studijních předpokladů jsem se bál nejméně - na to jsem se nemusel učit, za to šprti, co se učili něco nazpaměť od rána do večera a pak ještě znervózňovali kecy, kolik toho nestihli, na tom pohořeli. :-)

Jinak tedy už by asi bylo docela na čase, se začít na ty přijímačky učit. :-) Doporučoval bych ale nevěnovat se jen nějakým modelovým otázkám (za nás ani nebyly) - spíš si projet takové ty knížky typu "Přehled středoškolské fyziky" (a chemie a biologie) a modelové otázky si nechat až na konec, spíš jako takové opakování. Navíc to aspoň budete pak mít v čerstvé paměti, než kdybyste to dělali opačně. A určitě je to lepší, než se učit celou dobu jenom ty otázky - pak můžete být něčím nepříjemně zaskočeni...

to MaT..No testu studijnich predpokladu se bojim, protoze nevim,co tam muzu cekat.A o tom pohovoru jsme se tady uz nekdy davno bavili.Je to dost subjektivni a zalezi dost na komisi a otazce.Nehlede na to,ze ten pocet bodu za pohovor je prilis velky a tudiz ma v celkovem vysledku az prilis velkou vahu vzhledem k subjektivite hodnoceni.

to Ondra: pocet prihlasek je ze zápisu ze zasedání kolegia děkana, tak snad se neprepocitali:)

to vila amalka..Diky moc.Tak to je snad spravne,kdyz je to z takoveho oficialniho mista:-)) Koukal jsem,ze loni bylo pres 1500,takze to letos vypada docela optimisticky:)

Pokud vím, tak v té komisi vždycky seděli 3 lidé. Často směsky z různých pracovišť, takže aspoň nějaká snaha o objektivizaci tady je... :-)

Ale jo,to je pravda.A navic se ty komise losujou tesne predtim,takze snaha je.Ale myslim,ze by za pohovor melo byt jen treba 50-60 bodu a ne 100.To mi prijde moc