Rok 2006 - září

Původní diskuse ze stránek Medical Underground. Už pouze pro čtení, k dalšímu diskutování využijte nové diskusní fórum. :-)

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Prakticke lekarstvi - za me trvalo tyden, byly nejake prednasky a dvakrat se slo do rodiny urcene praktickym lekarem, na ktereho jsme dostali adresu od vyucujicich a pak se napsala seminarni prace, mohli jsme si vybrat, jestli napiseme neco o te rodine, kde jsme byli nebo o tom, co nam ten tyden dal.

Ad praktické lékařství - za nás byla vypsaná nějaká témata a mohli jsme si vybrat. Pamatuju se, že jsem psala o hospicech. Ostatní témata už si ale nepamatuju. Ale tuhle informaci ber s rezervou - jsem totiž čerstá absolventka :-))

vila amalka, eva: diky moc, tak kdyby to bylo taky neco z toho (nejlip ta rodina), tak by to bylo OK. ja jsem se bala, aby to treba nebyla reflexe na nejakou z tech prednasek (doufam, ze treba k tomu tematu hospic se nemuselo vychazet z prednasky).Tak dekuju :)

ad prakticke lekarstvi - ano, byly nejaky temata, psala jsem o historii rodiny - te rodiny, ve ktere jsem byla. Ale z tohohle predmetu te nevyhodi, i kdybys napsal cokoli jinyho mimo temata:)

Nas rocnik z praktickeho lekarstvi uz zadne seminarky nepsal a nezda se mi, ze by to planovali znovu zavest. Asi to jenom nekdo nesmazal z nejakeho seznamu pozadavek...