Anglicko-český stomatologický slovník.

Našla jsem nabídku na www.stomabazar.eu . Zatím jsem takový slovník nikde jinde v nabídce neviděla. Je super! Tak neváhejte, asi to nebude tak velký náklad. Třeba vám to pomůže v další praxi po studiu.
JK (primářka stom. odělení)

Kontakt: 
janakremlov@seznam.cz

Komentáře

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Jaký slovník? Proč tedy

Jaký slovník? Proč tedy nedáte odkaz rovnou na ten slovník? Nezlobte se, ale takto to vypadá jen jako zástěrka pro další pokus někam procpat odkaz na stomabazar.eu... :-)

RE

Otazka jaky slovnik, kdyz to je Anglicko-cesky stomatologicky, je asi trosku infaltilni... Aha: cerveno -modra barva :). Ja to tam nasel,
E

Ano, ptám se jaký slovník.

Ano, ptám se jaký slovník. Když kliknu na odkaz, co dotyčná poslala, vidím hlavní stránku webu StomaBazar.eu. Ať se dívám, jak se dívám, nikde žádný slovník nevidím. Zkouším pro jistotu Ctrl+F a hledat "slov..." - nic, žádná shoda.

Sorry, ale pokud není odkaz na hlavní stránce, nechápu, proč nedat odkaz přímo na ten slovník. Takhle to opravdu vypadá, jak když chce někdo jen nalákat někoho na web stomabazar.eu, ať už tam ten slovník je, nebo není...

Tak schválně ještě jeden

Tak schválně ještě jeden pokus - dávám do Googlu dotaz: "site:stomabazar.eu slovník". Proč stránky ani nemají vlastní vyhledávání?

Ale nic nenašel ani ten Google.

Tak se ještě jednou dívám na tu odkázanou stránku. Nahoře menu - Úvod, Nový inzerát, Můj účet, Možnosti reklamy. Vlevo je sloupec s jednotlivými typy inzerátů. Uprostřed se zobrazují asi už jednotlivé inzeráty. Nevidím nikde žádný odkaz na slovník.

Sorry, možná jsem infantilní, ale aspoň když chci někoho někam odkázat, tak mu zkopíruji přesný odkaz. Nebo když to nejde (různé dynamické odkazy u některých webových aplikací), tak aspoň adresu, kde má začít a pak přesně názvy položek, na které má klikat, aby se dostal tam, kam ho chci navést.

Stejně nevím, co to tu má co dělat v inzerátech. Je to nějaký online slovník? Fajn, dám na něj rád někam odkaz. Nebo to dotyčná měla poslat jako normální příspěvek do diskuze... A nebo je to kniha? Fajn, co napsat aspoň vydavatelství? Jo aha, ona je to knížka, co v Gradě likvidují a někdo asi levně skoupil posledních pár balíků... Ale prosím, ať si poslouží, třeba je ta kniha i dnes pro některé užitečná... Ale nepatří to sem do inzerátů...

RE

Jezis, Ty budes ten, kdo bude radit na ministerstvu, ale nikdy nevyleci pacienta. Posledni pokus a pak si najdi holku...

http://www.stomabazar.eu/zobrazit-inzerat.aspx?id=103

Stranky maji vyhledavani v kategoriich podle vyrazu :))))
E
PS: koncim. Pokud chces chatovat, najdi si pre google.

No vida, tak najednou to jde,

No vida, tak najednou to jde, dát sem odkaz... Tak proč to nešlo rovnou? :-)

A proč se vlastně někdo těch stránek tak zastává? Kdokoliv jiný by klidně napsal: "No jo, pravda, mohla sem dát přímý odkaz..." - ale ne, tady se někdo snaží budit dojem, že stránky stomabazar.eu jsou úplně geniální a bez chybičky a ten blbej jsem tady asi já...

Ano, dalo by se říct, že v kategoriích tam něco jako vyhledávání je (já bych to nazval spíš filtrem), ale proč není žádné vyhledávání rovnou na hlavní stránce?

Já měl zcela konkrétní výhrady: proč sem někdo dává nějaký nekonkrétní odkaz na stomabazar.eu a ne rovnou na ten slovník, když je tak zajímavý, proč to dává do inzerátů - a že na té odkazované stránce není o slovníku ani slovo a dále že stránka nemá na hlavní stránce žádné vyhledávání. Troufám si tvrdit, že o webech a UX něco vím... Ale ne, někdo tu moje dotazy a připomínky bude akorát shazovat jako infantilní a ještě přejde k invektivám, že asi jako budu neschopný doktor a že si mám najít holku. Sakra proč?

RE

Protoze nekomu staci na vyjadreni ctyri radky a Ty potrebujes deset.., Proste vykecavas. Ja az kdyz holka usne :).
E