Erasmus

Poznejte studenty Erasmu přijíždějící do Motola

Laterna Medica Vám nabízí možnost zapojit se do buddy systému a získat tak nové přátele a možnost konverzace v cizím jazyce.

pondělí 1. října v 11.00 se v konferenční místnosti v budově děkanátu 2. LF (přízemí, před velkou posluchárnou) koná setkání děkana s letošními studenty programu Erasmus, kteří přijeli na naši fakultu. Čeští studenti jsou též velmi vítáni. Je to pro Vás šance seznámit se zahraničními studenty, stážujícími u nás v rámci Erasmu.

Ve 12.30 pak bude následovat provedení Erasmus studentů fakultou, sraz je ve 12.30.

úterý 2. října pak od 18. hodiny proběhne přátelské posezení s Erasmus studenty v klubu U Vojáka.

Přijďte pomoci Erasmus studentům na naší fakultě!

Kristína Pletková, Laterna Medica

Buddy systém na 2. LF

Laterna Medica Vám nabízí možnost zapojit se do buddy systému a získat tak nové přátele a možnost konverzace v cizím jazyce.

Přijďte se rozloučit se studenty Erasmu

Studenti Erasmu studující letošní rok na 2. LF nás již brzy opouští. Při této příležitosti bychom se s nimi chtěli rozloučit a pozvat je a všechny české studenty mající zájem o kontakt s našimi zahraničními hosty na rozlučkovou akci – Muzejní noc v Českém krasu z 8. na 9. června 2007.

Akce se koná v Českém krasu, v Solvayových lomech, kde se nachází skanzen těžby vápence s malými úzkokolejkami a dnes opět obnovenými tratěmi, kde se znovu prohánějí mašinky. Jedná se o unikát na evropském kontinentě, spolu s dalšími aktivitami (mezi než patří i speleologický výzkum a ochrana jeskyni v ČR) ho založila skupinka mladých lidi – ještě za komunismu – jako určitý druh odporu a hledání vlastních cest v totalitnímu režimu.

Syndikovat obsah