Uživatelský účet

Zde můžete si můžete vytvořit přístupový účet ke stránkám Medik.cz. Přístupový účet je tvořen přihlašovacím jménem a heslem. Přihlašovací jméno si určujete sami, stejným jménem budou také označeny vaše příspěvky (komentáře, inzeráty, wiki záznamky). Heslo vám bude přiděleno náhodně vygenerované a přijde vám e-mailem, poté si ho samozřejmě můžete změnit. Dejte si ale pozor na správné vyplnění e-mailové adresy, jinak byste se hesla také nemuseli nikdy dočkat...

Pokud vám ani po delší době nic nedojde, zkontrolujte nastavení vašich antispamových filtrů, případně složku, kam se vám automaticky třídí spam, jestli náhodou e-mail s heslem neskončil v ní. V případě problémů samozřejmě můžete kontaktovat správce stránek.

Informace o účtu
Použití mezer je povoleno; interpunkce není povolena s výjimkou teček, spojovníků a podtržítek.
Zadejte platnou e-mailovou adresu. Na tuto adresu budou posílány všechny e-maily. E-mailová adresa se nezveřejňuje a použije se jedině, pokud požádáte o zaslání zapomenutého hesla nebo o upozorňování na novinky.
Podrobnosti
Vaše křestní jméno. Nebojte se použít diakritiku a nezapomínejte, že první písmeno vlastních jmen se píše velké... Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Vaše příjmení. Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Zde můžete vybrat, na které lékařské fakultě studujete (nebo jste studovali). Tato informace může být například využita k ověření vaší identity a případnému přidělení přístupových oprávnění k neveřejným materiálům. Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Pokud chcete přístup i k dalším neveřejným studijním materiálům (zatím pro 2. LF), tak zde prosím kvůli možnému ověření vaší identity uveďte, v kterém jste ročníku a číslo kroužku. Bez toho nemůže být účtu přiděleno oprávnění pro přístup k těmto materiálům. Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Pokud pro instant messaging používáte protokol ICQ, můžete sem napsat vaše uživatelské číslo v rámci této služby (ICQ UIN). Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Pokud jako protokol pro instant messaging používáte Jabber, můžete zde uvést vaše JID. Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Tento test je pro rozlišení, jestli jste člověk, nebo spamovací robot. Bohužel, spamovací roboti jsou dost aktivní...
Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.