Uživatelské účty ze starých stránek

Povedlo se mi naimportovat většinu uživatelských účtů z původních stránek. Zároveň jsem je trochu pročistil - především odstranil duplicity. Některým s uživatelů se nejspíš povedlo dokonce opakovaně zapomenout heslo (nebo možná i přístupové jméno) a tak si zakládali nové účty. Pokud jsem vám náhodou smazal zrovna účet, u kterého si heslo pamatujete, nic se neděje, stránky teď podporují možnost zaslání nových přihlašovacích údajů. Stačí zadat buď přístupové heslo, nebo e-mail.

Pokud jste již měli přidělené heslo, mělo by vám normálně fungovat. Automaticky jste také byli zařazeni do uživatelské skupiny (v terminologii Drupalu se jedná o "uživatelskou roli") Medical Underground, která má přístup k určitým neveřejným datům. Pokud jste heslo ještě z dřívějška přiděleno neměli, tak jsou dvě možnosti. Buď se mi povedlo ověřit, že jste oprávněni pro přístup do tajné sekce, v tom případě vám nové heslo přislo e-mailem, nebo se mi to nepovedlo a v tom případě momentálně žádný účet nemáte.

Důvodů může být vícero - místo jména a příjmení byl vyplněn nějaký nesmysl nebo smyšlené jméno, byl zadán neplatný e-mail, případně jste nevyplnili informace, podle kterých by bylo možno ověřit, že jste studenty 2. LF UK. Je nutné, abyste při vytváření účtu do formulářového pole "Doplňující informace" uvedli ročník a číslo kruhu. Vše pak ověřuji podle databáze studentů, pokud nenajdu odpovídající záznam, přístup do neveřejné sekce nepovoluji... Databáze, kterou mám k dispozici nemusí být úplně stoprocentní, proto pokud jste opravdu studenty, tak se ozvěte a nějak situaci vyřešíme.

Pro zájemce o přístup do Medical Underground z ostatních fakult - z většiny tam jsou umístěné materiály, které jsou cenné především pro studenty 2. LF UK a zároveň je nutné opravdu přísně regulovat přístup k nim. Pokud budu mít více materiálů, které sice není možné úplně zveřejnit, ale měly by smysl i pro studenty jiných fakult, bude vytvořena ještě jedna "tajná" sekce (případně ještě jemnější nastavení práv).

V případě jakýchkoliv problémů s přihlášením se na mě můžete obrátit - nyní i pomocí této speciální stránky Kontakt.