Zprovoznění diskusních fór a další novinky

Konečně jsem zprovoznil diskusní fóra. Během víkendu se mi totiž konečně povedlo vyřešit přenos dat ze staré diskuse do nového systému. Původní diskuse je tedy součástí nových diskusních fór, i když je zamčená pro přidávání dalších příspěvků. Ale hlavní je, že už se indexuje pro vyhledávání. Ještě zvažuji, zda-li jí nerozdělím do více samostatných témat - třeba po jednotlivých letech, aby bylo možné to trochu přehledněji procházet (takto je tam v jednom vlákně přes 1700 příspěvků - a stránkování je standardně nastaveno po 50 příspěvcích).

Základy lékařské genetiky

Teď bude dále probíhat postupný převod dalších věcí ze starých stránek sem, ale ten už snad půjde celkem plynule, uživatelská konta a diskusní fóra byly asi dvě největší překážky k překonání. Materiály pro Medical Underground už jsou převedeny všechny, naleznete už zde také něco z nabídky levných učebnic - resp. vlastní nabídka už je zde komplet, chystám se na převod a případně poupravení těch dalších textů - jak objednávat, různé otázky s tím spojené etc.

A když už jsem se zmínil o těch knihách - rád bych také upozornil na nově vyšlou publikaci Základy lékařské genetiky. Už se o ní objevila zmínka i na fakultních stránkách a podle všeho to vypadá, že by to mohla být ideální studijní literatura na lékařskou biologii a genetiku do prvního a druhého ročníku. Pokud byste si tuto knihu chtěli pořídit za 360 Kč (doporučená cena je 450 Kč), využijte možnosti objednat si knihu u mně.