Levné učebnice pro Plzeň

Možnost zakoupit si lékařské učebnice z nejrůznějších českých (i jednoho slovenského) nakladatelství prostřednictvím těchto stránek využívají studenti už mnoho let. Převážně jde o studenty pražských lékařských fakult, ale čas od času se objeví i objednávka od studentů dalších fakult. Jelikož se mi v posledních týdnech ozvalo i pár zájemců o knihy z Plzně, uvažuji, jak tamním studentům cestu k učebnicím trochu ulehčit (ušetřit jim poštovné, či jejich vlastní cestu do Prahy)...

Rýsuje se tu totiž možnost, že bych objednané knihy dovezl až do Plzně. Nejspíš někdy během druhého říjnového týdne (pravděpodobně středa nebo čtvrtek). Vlastní předání knih by pak proběhlo někdy ve večerních hodinách (18-20 hod) před kolejemi na Lochotíně. Podle toho, co jsem se doslechl, tak většina plzeňských mediků, kteří bydlí na koleji, bydlí právě zde. A Plzeň snad není tak velká, aby sem případně nemohli zajít i ti, kteří na koleji nebydlí.

Aby pro mě celá "akce" byla rentabilní (benzín není zadarmo), je nutný alespoň nějaký minimální celkový objem všech objednávek. Proto se touto formou snažím vysondovat zájem o tuto možnost. Buď se vyjádřete v diskusi pod tímto článkem, nebo rovnou posílejte objednávky - ty můžete do té doby, než bude na těchto stránkách definitivně potvrzena moje cesta do Plzně, považovat za nezávazné.

Komentáře

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Re: Levné učebnice pro Plzeň

Doporučuji inzerovat na http://www.lfp-studium.cz. Jinak kolej Bolevecká je dobrý strategický bod. Plzeň zdraví Prahu :)

Re: Levné učebnice pro Plzeň

Zdravím do Plzně. :-) Ono to tam na těch stránkách taky je, ale až v té sekci "Burza knih". Ale v ní hned v úvodu. Asi by to ale chtělo i nějak přímo na hlavní stránce, protože je fakt, zatím zájem nic moc... A jedna dobrá duše prý měla pár letáků vyvěsit i různě po ústavech LFP... Visí tam opravdu něco?

Re: Levné učebnice pro Plzeň

Neviděl jsem nic, kouknu se zítra. Klidně bych letáčky rozvěsil, ale nemám na koleji tiskárnu...

Re: Levné učebnice pro Plzeň

Tak tedy zatím zájem nic moc. Momentálně eviduji z Plzně jen jednu objednávku. Měl jsem před dvěma týdny objednávku asi na 9 Anatomií, ale dotyční si chtěli stejně udělat výlet do Prahy, tak se to pak během jednoho z uplynulých víkendů vyřešilo tady v Praze.

Prý že v Plzni jsou také možnosti, jak sehnat knihy levně - vím, že Grada tam teď někdy měla (nebo bude mít) nějakou akci. Ale u mě ty knihy nejsou jen od Grady. Nikdo v Plzni nemá zájem o levnější Harperovu biochemii, Přehled lékařské fyziologie, Základy buněčné biologie? :-) Nic? :-)

No nevadí, třeba to vyjde jindy. Pro zatím tedy asi "akci Plzeň" odvolávám, ale v případě, že by tam našlo jednorázově více zájemců o nějaké knihy (alespoň objednávka nad 10 000 Kč, pak samozřejmě čím více, tím lépe, toto je minimum, aby to pro mě nebylo prodělečné, do výdělečné akce by to mělo ještě daleko :-), tak bych je tam mohl zavézt kdykoliv během roku.