Ples 2. lékařské fakulty

V sobotu 15. prosince se koná další ples 2. lékařské fakulty. Někteří lidé už se skoro báli, jestli letos ples vůbec bude, protože ještě minulý týden nikdo o ničem nevěděl. I já jsem měl obavy. Dnes se ale na stránkách fakulty konečně objevila pozvánka a na fakultě i několik letáků.

Leták

Pro jistotu to nejpodstatnější ale uvedu ještě tady. Celá akce se koná v Národním domě na Vinohradech, stejně jako plesy v předchozích letech. Pokud jste se vloni nezúčastnili, nebojte, Národní dům naleznete snadno, je přímo na náměstí Míru.

Do sálu budete připuštěni od 19.30. Ve 20.00 se očekává proslov děkana. Novinkou v programu má být předtančení, které si secvičili samotní studenti. Stejně jako v minulém roce se dočkáte i vyhlášení výsledků ankety o nejoblíbenější pedagogy fakulty a o půlnoci i tomboly. Podle sponzorů můžete očekávat hlavně knihy. A myslím, že docela hodnotné (alespoň podle těch pár, co jsem náhodou viděl :-). K tanci a poslechu bude hrát orchestr Ladislava Bareše, B. O. S., Altarez a i nějací DJové.

Pokud se na ples chcete vypravit, doporučuji v předstihu zakoupit tzv. "lupeny". Už jsou v prodeji jak v pokladně děkanátu, tak i přímo v pokladně Národního domu na Vinohradech. Do 30. listopadu za bezkonkurenčních 200,- Kč, po tomto datu za stále ještě celkem konkurenceschopných (proti například plesům na Žofíně :-) 250,- Kč. Tak neváhejte, protože jak se říká - "kdo zaváhá, nepitvá". Nebo to bylo "kdo zaváhá, neoperuje"? Nebo snad dokonce "kdo zaváhá, neoperuje, ale už jen... pitvá?". No, každý si vyberte dle oboru, který preferujete.