Přijetí na 3. LF UK

Ahoj, dělala jsem letos zkoušky na 3. LF UK, obor Všeobecné lékařství a umístila jsem se na 199.-202. místě. Vzali předem ohlášených 160. Mám ještě nějakou šanci na přijetí, potom co se část lidí nezapíše? Má smysl podávat odvolání s tím, že jsem jen 3 body pod čarou a z ústní části mám jedny z nejlepších výsledků? O studium na této falultě mi opravdu moc jde a chtěla bych pro to udělat všechno!

A.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Osobně si myslím, že moc

Osobně si myslím, že moc velká šance není..já jsem taky pod čarou na 171. - 175. místě.. Říká se že to v průměru odmítá tak 20 lidí.. záleží ještě na tom, jestli chtějí přijmout 160 a nebo 160 + padesát, které vzali bez přijímaček. Pokud by to byla ta prvnívarianta, tak myslím, že se s tím můžeme rovnou rozloučit..ale jistá naděje je vždycky. Zkus zavolat na studijní, třeba se dozvíš víc :) A.

Jen to zkoušejte, za podání

Jen to zkoušejte, za podání odvolání člověk nic nedá... Těch co to odmítnou může být klidně i víc - někteří se současně dostanou třeba i na jiné lékařské fakulty - a třeba si pak vyberou tu "nejstarší, největší, nejlepší"... :-)