Medical Underground

Původně na adrese www.medik.cz (ještě dříve pak na medik.zde.cz) sídlily stránky s názvem Medical Underground. Na nich byly umisťovány nejrůznější materiály pro mediky. Některé z materiálů ovšem nebylo možné z různých důvodů úplně zveřejnit a proto v rámci stránek Medical Underground vznikla sekce Area 51. Do této sekce neměl přístup úplně každý, ale jen přihlášení uživatelé, u nichž bylo ověřeno, že jsou studenty 2. LF UK v Praze.

Na nových stránkách www.medik.cz si nyní může účet zřídit kdokoliv, ale podobně jako dřív, s novým účtem se nemůžete přihlásit hned, je nutné schválení správcem stránek, který je jen člověk a nesedí u počítače pořád, takže buďte trpěliví (obvykle by ale účet měl být aktivován do následujícího pracovního dne, často ale i mnohem rychleji).

Do sekce Medical Underground, k různým neveřejným materiálům se dostanou pouze přihlášení uživatelé. Navíc některé materiály jsou je nutné chránit ještě více, proto může být přístup omezen pouze pro studenty konkrétní fakulty. Zatím mám mám pár takových věcí pro studenty 2. LF. Pokud jste studentem 2. LF UK, nezapomeňte při registraci vašeho účtu vybrat, že jste z 2. LF a do části "doplňující informace" vyplnit váš ročník a číslo kroužku. K vašemu uživatelskému účtu pak po ověření podle seznamu studentů bude přiřazena speciální role "2. LF", která vám umožní přístup k dalším materiálům.

Pro studenty dalších fakult - žádat o přístup k dalším materiálům je zbytečné - pro jiné fakulty nejsou zajímavé. Pokud máte nějaké materiály, které potřebujete distribuovat mezi studenty vaší fakulty, není problém zařídit zde sekci i pro vaši fakultu. Ať už veřejnou, nebo podobně chráněnou jako pro materiály z 2. LF...

A teď už konečně jak se do sekce Medical Underground dostat... Je to prosté, klikněte na následující odkaz. Pokud jste přihlášeni a pokud vaše uživatelské konto má nastavenou i roli "Medical Underground", odkaz vás přenese do neveřejné části. Pokud ne, uvidíte jen varování "přístup odepřen". :-)